Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Київ, Юрія Іллєнка, 6, Пн-Пт 9:00-18:00

Переговорний пристрій Commax TP-12RC працює за принципом зв'язку «головний-головний» і передбачає дротове підключення до 12 трубок. Для встановлення зв'язку потрібно зняти трубку і натиснути клавішу з номером відповідного абонента. Дальність зв'язку може становити до 500 м.

У пристрої є функція пейджингу, тобто одночасного оголошення по всіх станціях, також можливе підключення зовнішнього викличного переговорного пристрою DR-DW2N. У системі використовується блок живлення Commax RF-1A.

Простий дизайн, функціональні кнопки зі світлодіодним індикацією роблять використання пристрою легким та комфортним. Переговорний пристрій Commax TP-6RC можна встановити як на стіні, так і на столі.

Вся інформація взята з офіційних, відкритих і загальнодоступних джерел. Звертаємо вашу увагу, що виробник може в будь-який момент змінити параметри товару, комплект поставки або зовнішній вигляд. При купівлі товару уточнюйте усі важливі для вас параметри: комплект поставки, зовнішній вигляд і термін гарантії у продавця.
Інструкція до цього товару
Скачати PDF