Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Київ, Юрія Іллєнка, 6, Пн-Пт 9:00-17:00
Відеодомофон Commax CDV-70H2

Оновлена ​​в 2016 році модель, з захищеним 7-дюймовим екраном, сенсорними кнопками і низьким споживанням електроенергії. Має сучасний лаконічний дизайн. Оснащена базовим набором функцій для вирішення основних завдань по контролю доступу.

Відеодомофон Commax CDV-43K2

Одна з найбільш популярних моделей в серії бюджетних відеодомофонів від корейського бренду Commax. CDV-43K2 має базовий функціонал, тонкий корпус, невеликий екран з LED підсвічуванням.

Зараз, коли питання безпеки стоїть як ніколи гостро, слід дуже серйозно підійти до вибору рішення, яке зможе вберегти вас і ваше майно від зазіхань зловмисників.

Відеодомофон Commax CDV-70A

Стильний і сучасний, але при цьому простий у використанні, відеодомофон Commax CDV-70A стане хорошим придбанням для квартири, заміського будинку або офісу.

Відеодомофон Commax CDV-35A

Популярний недорогий відеодомофон Commax CDV-35A має мінімальний набір стандартних функцій. З його допомогою ви можете побачити відвідувача, поговорити з ним і відкрити йому двері. А аудіотрубка, встановлена в іншому приміщенні, дасть можливість не тільки зручно відкривати двері, але й спілкуватися в режимі интеркома всередині будинку.

Відеодомофон Commax CDV-35H

Надійна і функціональна модель відеодомофона Commax CDV-35H відрізняється цікавим дизайном і невисоким енергоспоживанням. Технологія FineView забезпечує високу роздільну здатність і якість зображення на 3,5 дюймовому моніторі. А завдяки LED підсвічуванню яскравість екрану збільшена на 50% при загальному зниженні споживаної потужності.

Огляд відеопанелі DRC-4CPN2

Використання панелі виклику Commax DRC-4CPN2 дозволило багатьом жителям України підвищити безпеку приміщення, в якому вони знаходяться, захистивши його від візиту непроханих гостей. Головне її завдання — забезпечити аудіо- та відеокомунікацій між відвідувачем і господарем.

Серія «U» домофонів Commax з унікальним дизайном (моделі CDV-70U, CDV-70UM, CDV-70UX)

Модельний ряд відеодомофонів з унікальним дизайном Commax популярний завдяки найвищій якості зображення, а також стильному сучасному дизайну.

Переговорні пристрої

Для внутрішньої організації охоронної системи в банківських структурах, на торгових касах і в приміщеннях, де відбуваються грошові операції, необхідною ключовою ланкою служить цифровий дуплексний переговорний пристрій.

Ефективний робочий процес з пристроями внутрішнього зв'язку Commax

Найчастіше при згадуванні про переговорні пристрої ми уявляємо собі стаціонарні або мобільні телефони. Однак існують також переговорні пристрої, які використовуються в системах безпеки на різних об'єктах без включення до телефонної мережі.

← назад1234далее →