Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Київ, Юрія Іллєнка, 6, Пн-Пт 9:00-18:00

Види домофонів

2014-09-02 20:15:00

Аудіодомофон або відеодомофон

Домофони вже давно користуються популярністю, так як являють собою найпростішу систему контролю доступу до приватних володінь. Даний переговорно-замковий пристрій останнім часом дуже активно витісняє примітивні дзвінки і дверні вічка. І до вхідних дверей більше не доводитися ходити, відкриваючи їх дистанційно одним натисненням кнопки.

Сьогодні існує два різновиди домофонів, принципова відмінність між якими очевидно з назви:

Головний принцип роботи обладнання не залежить від його різновиду і полягає в тому, що натискання кнопки на панелі виклику біля вхідних дверей перетворюється на звуковий сигнал на панелі всередині приміщення. А подальший порядок роботи і дій господаря вже залежить від різновиду домофона.

«Відкрийте, до вас гості!»

У випадку з аудіодомофоном своїх гостей ви можете тільки чути. Дане обладнання широко використовується в багатоквартирних будинках в силу своєї невисокої вартості. В принципі, на виході виходить досить непогана система безпеки, перевагами якої є те, що:

  • стороннім важче проникнути в під’їзд;
  • немає необхідності залишати квартиру, щоб відкрити вхідні двері.

Очевидним мінусом є те, що ви не бачите, що відбувається біля дверей і не знаєте точно, скільки людей зайшло або вийшло, і чи дійсно це були ті люди, які представилися. Така система безпеки може захистити хіба що від дрібного хуліганства.

«Очі» вашого будинку

Саме так можна коротко охарактеризувати відеодомофони, тому що з їх допомогою ви можете не тільки чути все, що відбувається навколо, але і бачити, причому з кількох ракурсів одночасно, підключивши додаткові камери.

Сьогодні на ринку представлена велика різноманітність даного обладнання. В залежності від його вартості, до ваших послуг буде стільки додаткових опцій, скільки вам знадобиться. Головною ж перевагою залишається більш високий рівень безпеки.

Домофон Commax CDV-43N

Домофон Commax CDV-43N

Кольоровий відеодомофон Commax CDV-43N є втіленням вдалого поєднання ціни та якості. Це свого роду альтернатива для тих, хто хоче пристрій з великою кількістю функцій, але не готовий витрачати кошти на найбільш просунуті моделі.

Даний домофон відрізняється доступною вартістю, простотою управління і легкістю у використанні. Він обладнаний переговорною трубкою, а свого співрозмовника, який поки що знаходиться за зачиненими дверима, ви можете бачити на LCD TFT екрані діагоналлю 4,3” (10,9 см). Також пристрій надає можливість відкривати вхідні двері дистанційно.

Незважаючи на свою простоту, це обладнання дає можливість підключити дві камери для більшої безпеки або дві панелі, що дуже зручно, якщо у вас велика квартира або будинок.

Сам по собі пристрій представляє компактний домофон, дизайн якого відрізняється простотою та лаконічністю.