Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Київ, Юрія Іллєнка, 6, Пн-Пт 9:00-17:00

Відеодомофони Commax 35-й серії

2014-08-15 16:15:00

Відеодомофон Commax CDV-35A


CDV-35A

Бренд Commax в даний час дуже популярний в Україні. Завдяки відповідності продукції компанії потребам нашого ринку, а також високій якості та надійності в експлуатації, вона змогла зайняти більше половини всього ринку відеодомофонів. Ми не дарма згадали про відповідність потребам сучасного світу, які ростуть з кожним днем все більше, підштовхуючи всіх виробників до вдосконалення технологій, що змушує їх постійно розвиватися.

Ще кілька років тому споживача повністю влаштовував чорно-білий відеодомофон. Ті можливості, які він надавав, здавалися цілком достатніми. Адже можна було не просто поспілкуватися з відвідувачем, а ще й побачити його зображення на спеціальному екрані.

Однак сьогодні чорно-білі відеодомофони вже не можуть повністю задовольнити запити покупців. Сучасному ринку потрібні нові можливості та широкий функціонал. Як наслідок, з'явилася потреба в передачі кольорового зображення. Компанія Commax відповіла на цей виклик, випустивши дві моделі кольорових відеодомофонів CDV-35A і CDV-35H за ціною застарілих чорно-білих, а також більш просунуту модель з вбудованим чіпом пам'яті — CDV-35HM. У згаданих домофонах реалізовані всі базові можливості, властиві цій групі товарів. З докладним описом і технічними характеристиками можна ознайомитися на сторінках товарів. Наша компанія, враховуючи збільшений попит на бюджетні моделі, вирішила знизити ціни на відеодомофони CDV-35A, CDV-35H, CDV-35HM. Сподіваємося, що це допоможе вам прийняти рішення про покупку, адже сьогодні турбота про власну безпеку — не порожні слова, а питання першої необхідності.

Хочемо нагадати, що доставка товарів, куплених в нашому інтернет-магазині здійснюється безкоштовно (кур'єром по Києву або національним перевізником до найближчого до вас відділення).

Завжди раді почути ваші думки та побажання. Бажаємо вдалих покупок!