Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Вул. Мельникова, 6, Пн-Пт 9:00-18:00

Домофон в квартиру або в під'їзд

2014-09-09 13:15:59

Домофон: аргументи «за»

Незважаючи на те, що домофон сьогодні користується великою популярністю, ще є люди, яким він не по душі. Що ж, спробуємо їх переконати!

Переваги домофонів

Більшість з нас проживає в багатоквартирних будинках, тому в першу чергу варто поговорити про використання домофона саме в таких умовах.

Виходячи з великої кількості квартир в одному будинку і того, що у всіх різні доходи, для обладнання системи безпеки в під’їзді найчастіше використовують такий пристрій, як аудіодомофон, який відрізняється своєю доступною вартістю. Воно має вигляд звичайної переговорної трубки, яка обладнана додатковою функцією «замок».

Яки ж переваги має така система безпеки? Як мінімум, вона захищає ваш під’їзд і вас від:

  • грабіжників, яким вже складніше проникнути в під’їзд і ще складніше залишитися непоміченими;
  • вандалів, які псують громадське майно, залишаючи непристойні написи і малюнки на стінах під’їзду, підпалюючи кнопки ліфта, розбиваючи лампочки і інше;
  • галасливих молодіжних компаній, які особливо в зимовий період полюбляють сидіти в під’їзді, а враховуючи нинішній рівень культурного виховання, вони можуть бути більш небезпечними за тих, кого ми перерахували вище;
  • спаму в поштових скриньках;
  • хуліганів і інших небажаних осіб.

Та й в будь-якому випадку, спати вам буде спокійніше!

Домофон в квартиру или в подъезд

Ще більше безпеки

Якщо ви вже оцінили всі переваги домофонів і хочете забезпечити собі ще більшу безпеку, то варто подумати про установки відеодомофона безпосередньо в квартирі. Для цієї мети ідеально підходить модель Commax CDV-70A.

Зовні це дуже компактний пристрій лаконічного дизайну. На екрані монітора ви зможете бачити кольорове зображення високої якості. В цьому плані компанія Commax досягла відмінних результатів і їй є чим пишатися.

Дана модель дає можливість підключати дві камери одночасно, а також використовувати додаткові переговорні трубки. Перша функція стане в нагоді, якщо у вас є відгороджений простір між квартирними дверима і дверима, що ведуть у під’їзд, друга — якщо у вас велика квартира.

Даний домофон зручний і простий у використанні, управління відбувається за допомогою механічних кнопок. Очевидною перевагою є доступна ціна.