Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Вул. Мельникова, 6, Пн-Пт 9:00-18:00

Бренд Commax. Філософія компанії

2014-05-21 17:17:33

На сьогоднішній день компанія Commax ( заснована в 1968 році ) є всесвітньо відомою компанією у сфері систем внутрішнього телефонного зв'язку, відеофонів, систем домашньої автоматизації і домашніх мереж.

Commax має конкурентні переваги завдяки безперервному освоєнню нових технологій та міжнародній сертифікації якості UL і TÜV.

Commax сьогодні — це визнана провідна компанія у сфері інформаційних технологій, метою якої є створення нового стилю життя для своїх клієнтів завдяки використанню сучасних технічних засобів.

Commax сьогодні — це лідер серед підприємств електронної промисловості, що досяг успіху за рахунок безперервної розробки, виробництва та продажу високоякісних продуктів на світовому ринку інформаційних технологій ХХI століття.

Сьогодні Commax має у своєму складі сучасну і відому у всьому світі фабрику. Наші співробітники прагнуть до задоволення потреб клієнтів і заслужили їх визнання завдяки першокласним проектам, високій якості, клієнтській підтримці та постійній розробці інноваційних технологій. Ми прагнемо домогтися статусу світового топ-бренду. Для цього ми удосконалюємо нашу продукцію та приділяємо пильну увагу її якості. Наша мета — задоволення потреб клієнтів, комфорт і безпека їхнього житла.

В даний час Commax експортує свої продукти в 127 країн світу, включаючи Північну Америку, Європу, Південну Америку, Південно-східну Азію і Африку. Ви можете зустріти продукцію Commax всюди, де б ви не були. Компанії було потрібно багато часу і ресурсів для того, щоб стати провідним брендом. Commax – зареєстрований бренд в багатьох країнах, число яких в даний час перевищує 90.

Бренд компанії відображає ступінь довіри її клієнтів. Цінність бренду необхідно постійно підвищувати, оскільки довіра клієнтів — це не просто успішний маркетинг, а результат тривалої і напруженої роботи. Commax знає, що бренд — це імідж компанії, це свого роду обіцянка компанії своїм клієнтам надати їм високоякісні послуги, а не просто гарантію. Commax пишається довірою своїх клієнтів, яку заслужила завдяки безперестанній роботі і розробці нових технологій. Commax докладає всіх зусиль для задоволення потреб своїх клієнтів. У цьому і полягає філософія компанії з моменту її створення.

Компания Commax

Компания Commax