Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Київ, Юрія Іллєнка, 6, Пн-Пт 9:00-18:00

Функціональні особливості домофонів

2014-09-08 19:15:59

Непростий домофон

Домофоном в приватному будинку, а тим більше в квартирі вже став звичним явищем. Всі вже давно оцінили переваги даного пристрою і активно його використовують. Дивувати вибагливого споживача залишилося тільки футуристичним дизайном і додатковими функціями.

Чому б здивуватися?

Для початку, мабуть, варто згадати про ті можливості відеодомофонів, які використовуються найчастіше:

  • можливість підключення до одного пристрою кількох камер;
  • можливість з одного домофона контролювати кілька замків або контроль над одним замком можна довірити кільком пристрою всередині приміщення;
  • використання блоку пам’яті дозволяє не тільки фотографувати всіх тих, хто подзвонив, але і записувати короткі ролики зі звуком.

Але цим вже нікого не здивуєш, тому варто поговорити про незвичайні опції:

  1. Передача зображення з монітора біля вхідних дверей на екран телевізора. З одного боку зручно, бо не треба вставати і йти дивитися на екран домофона, хто ж прийшов. А з іншого боку, в гості хтось може прийти під час самого напруженого моменту футбольного поєдинку, наприклад.
  2. Переадресація виклику з відеодомофона на мобільний телефон власника. Тобто на ваш телефон надійде вхідний сигнал і фото гостя. Більш того, якщо ви підключите до монітора спеціальний передавальний блок з SIM-картою, то відповівши на дзвінок, ви зможете поговорити з гостем і відкрити двері.

Як показує практика, нові можливості у відеодомофонів з’являються регулярно, завдяки фантазії споживачів і їх бажанням жити ще комфортніше і безпечніше.

Commax — лідер ринку

І це не порожні слова. Досить звернути увагу на те, яке обладнання використовують переважна більшість користувачів. Компанія справді може пишатися якістю свого обладнання і не тільки. Про функціональність і зовнішній вигляд тут теж ніколи не забувають.

Домофон Commax CDV-43N

Одними з найяскравіших моделей останнього часу є Commax CDV-70UM і Commax CDV-43Q. Ці відеодомофони відносяться до різних цінових категорій, але об’єднує їх незвичайний та дуже стильний дизайн.

До загальних рис також варто віднести наявність системи Hands Free і фірмових технологій, які необхідні для забезпечення ідеального якості кольорового зображення. До речі, остання особливість є важливою, адже багато хто схильний вважати, що на такому обладнанні просто не може бути кольорової картинки високої якості, тому не варто за це переплачувати. Так от компанія Commax повністю спростувала дане переконання.

Якщо ж говорити про функціональні можливості, в першу чергу, варто згадати саме додаткові опції:

  • модель CDV-43Q дає можливість додатково підключити дві камери або викличні панелі, а також додатково використовувати переговорну трубку;
  • до моделі CDV-70UM можна підключити 4 камери або панелі, а її пам’ять дозволяє зберегти до128 кадрів.

Вибір за вами!