Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Київ, Юрія Іллєнка, 6, Пн-Пт 9:00-18:00

Загальні питання по домофонах

2014-09-13 15:15:59

Домофон: відповіді на часті запитання

У знаменитому радянському мультику коту Матроскіну доводилося вчити пташку простій фразі «Хто там?», щоб вона могла відповісти гостям, що стукають у двері. Сьогодні це можна зробити хіба що задля розваги, адже на зміну забавним пташкам прийшло переговорно-замковий пристрій під назвою домофон.

Незважаючи на велику популярність і затребуваність домофонів, у багатьох користувачів ще залишилися питання. Ми зібрали найпоширеніші з них, на наш погляд, і постаралися дати на них вичерпні відповіді. Отже:


Як вибрати домофон?

В даному питанні необхідно йти від зворотного, а саме, відштовхуватися від того, яким може бути домофон:

  • за принципом роботи розрізняють відеодомофони та аудіодомофони;
  • за типом переданого зображення домофон може бути кольоровим або чорно-білим;
  • пристрій може бути обладнане переговорною трубкою або системою «вільні руки»;
  • можна вибрати домофон з додатковими функціями: наявність пам’яті для здійснення відеоспостереження або фотографування відвідувачів, підключення декількох камер, замків або моніторів, GSM-функція (переадресація сигналу на мобільний телефон) та інше.

В чому полягає функція «Інтерфон»?

Деякі моделі домофонів підтримують таку функцію як «інтерфон». Завдяки її наявності домофон можна використовувати як засіб внутрішнього зв’язку. Наприклад, у вас великий будинок або офіс, тому для зручності ви об’єднали однією системою безпеки кілька відеодомофонів або аудідомофонів. Так ви можете поговорити з людиною з сусідньої кімнати, натиснувши кнопку на домофоні.


Чи можна встановити домофон самостійно?

Як кажуть, для людини з інтелектом немає нічого неможливого. І якщо мова йде про установку простого переговорного пристрою або аудідомофона, то тут питань може і не виникнути, інструкції буде достатньо. Але ось установку домофона більш складної конфігурації має бути доручено фахівцям. Не можна сказати, що це надскладне завдання, однак якщо ви хочете довгий час користуватися всіма можливостями пристрою, а також мати можливість скористатися гарантійним обслуговуванням, то краще зверніться в спеціалізовану компанію.


Кольоровий або чорно-білий?

Це, мабуть, найбільш хвилююче питання для споживачів, так як кольорові відеодомофони дорожче чорно-білих аналогів. І якщо переглядати практичні поради щодо вибору даного пристрою, то у всіх статтях ви знайдете фразу «купуйте чорно-білий». Дійсно, раніше кольорове обладнання не виправдовувало надій, і переплачувати за нього не було ніякого сенсу. Але розвиток технологій в даному напрямку не стоїть на місці, тому ситуація докорінно змінилася. Великих успіхів на цьому терені досягла компанія Commax. Однією з її сучасних розробок є модуль HD Videochip, яким оснащуються відеодомофони останнього покоління. Завдяки йому якість картинки буде бездоганним.