Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Вул. Мельникова, 6, Пн-Пт 9:00-18:00

Огляд відеопанелі DRC-4CPN2

2014-10-27 17:45:00

Використання панелі виклику Commax DRC-4CPN2 дозволило багатьом жителям України підвищити безпеку приміщення, в якому вони знаходяться, захистивши його від візиту непроханих гостей. Головне її завдання — забезпечити аудіо- та відеокомунікацій між відвідувачем і господарем.

Зовнішній дизайн

Обзор видеопанели DRC-4CPN2

Панель Commax представляє собою металеву настінну конструкцію. Вона використовується для підключення домофона. Стильний сучасний дизайн гармонійно поєднується з надійним антивандальним захистом, завдяки чому панель мало піддається механічним впливам, впливам погодних явищ і температурних коливань. В асортименті представлені 3 аналогічні моделі панелей в різних колірних рішеннях: сріблястий, чорний і бронзовий.

Конструктивні особливості

Видеопанель DRC-4CPN2 для домофона Commax складається з корпусу, відеокамери і кріпильної системи, яка знаходиться на звороті пристрою.

Камера

ІК-камера з підтримкою стандартів NTSC і PAL знаходиться в антивандальном металевому корпусі, за рахунок чого видеопанель можна розташувати на вулиці під прямим впливом сонячних променів і інших погодних явищ (сніг, дощ, град і пр.). Приховане розміщення камери забезпечить відеоспостереження за любої погоди і захистить приміщення від злому і пошкоджень.

Кут огляду до 47 ° по горизонталі і 34° по вертикалі. Камера також має підсвічування («біле світло»), що автоматично висвітлює відстань до 1 м в темний час доби. Іншими словами, панель для відеозв'язку працює в двох режимах: «день» і «ніч». Одержуване з камери зображення передається на домофон. Камера підтримує кольорове зображення з роздільною здатністю 380 ТВЛ і забезпечує двосторонній аудіозв'язок між відвідувачем і власником.

Установка

Обзор видеопанели DRC-4CPN2

Схема підключення відеопанелі чотирижильного:

  • Червоний — звук;
  • Блакитний — заземлення;
  • Жовтий — харчування до 12В;
  • Чорний — відео.

Детальніше — див. фото.

В комплекті поставляється поворотний кронштейн, завдяки якому можна встановити пристрій під будь-яким кутом з метою забезпечення максимального огляду камери. Стандартний кут підключення — 30°.

Технічні характеристики

  • Тип установки — накладний;
  • Вага — 250 г;
  • Габарити — 51х118х25;
  • Довжина лінії зв'язку — від 28 м до 115 м;
  • Робочий температурний режим — від -10° С до + 50° С.

Висновки

В цілому, видеопанель DRC-4CPN2 має універсальну конструкцію і може підключатися практично до будь-якої моделі домофонів Commax. Вона забезпечить двосторонню аудіозв'язок і безперервне відеоспостереження. Гарантія на пристрій — 12 міс.