Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Київ, Юрія Іллєнка, 6, Пн-Пт 9:00-17:00

Серія «U» домофонів Commax з унікальним дизайном (моделі CDV-70U, CDV-70UM, CDV-70UX)

2014-10-27 16:50:00

Модельний ряд відеодомофонів з унікальним дизайном Commax популярний завдяки найвищій якості зображення, а також стильному сучасному дизайну. Серія «U» домофонів забезпечує цілодобовий контроль приміщення в популярному відео форматі PAL або NTSC.

Серед запропонованих варіантів (моделі CDV-70U, CDV-70UM, CDV-70UX) актуальні домофони з вбудованим блоком пам'яті (до 128 кадрів), з регулятором гучності, яскравості, контрасту і інших характеристик зображення. Дані моделі можна підключати до декількох панелей виклику і відеокамер.

Стильний і лаконічний дизайн

Перше, що кидається в очі під час першого знайомства з пристроєм, це красивий сучасний дизайн, завдяки чому домофон виграшно виглядає в приміщенні будь-якого типу. Модель CDV-70U відрізняється поєднанням елегантного дизайну з 7-дюймовим скляним дисплеєм. Домофон підтримує технологію Premium Crystal View і має мультифункціональну начинку. Основні функції доступні за допомогою чотирьох сенсорних кнопок, розташованих на панелі управління. Вони мають синє світлодіодне підсвічування, завдяки чому користувач може зорієнтуватися в управлінні навіть в нічний час.

Товщина корпусу домофона моделі CDV-70U становить 33 міліметра, що робить його тонким і витонченим. Як матеріал використаний пластик. Кнопки й екран захищені покриттям з каленого скла, яке неможливо подряпати.

Функціональна складова

Управління відеодомофоном зрозуміло на інтуїтивному рівні. На лицьовій стороні корпусу розташовані основні кнопки:

  • Для ведення переговорів з відвідувачем;
  • Для відкриття електричних замків;
  • Для перегляду зображення з панелі виклику і додаткової камери спостереження (за бажанням).

Щоб почати розмову з відвідувачем достатньо лише натиснути на кнопку. Тривалість розмови передбачена системою до 1 хвилини. По закінченню даного часу, відеодомофон відключається. Відеосигнал передається на екран у двох найбільш поширених форматах PAL і NTSC. Доступна гучний зв'язок Hands Free, для активізації якої не потрібно знімати слухавку.

Додаткові модифікації

До пристрою можна підключати додаткову гарнітуру для підвищення її продуктивності: монітор, трубку DP-4VH і домофони CDV-70Um або CDV-70U.

У домофонів серії «U» є 2 канали для підключення декількох викличних панелей. Якщо одна з панелей не використовується за призначенням, то її можна налаштувати в якості додаткової відеокамери, що тим самим забезпечує подвійну безпеку і кращий кут огляду біля вхідних дверей.

Серія «U» домофонів Commax — це ідеальне рішення для організації системи відеоспостереження та в приватних і робочих умовах (квартирах, офісах, підприємствах і пр.).