Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Вул. Мельникова, 6, Пн-Пт 9:00-18:00

Відеодомофони Commax

2015-01-19 14:30:00

Зараз, коли питання безпеки стоїть як ніколи гостро, слід дуже серйозно підійти до вибору рішення, яке зможе вберегти вас і ваше майно від зазіхань зловмисників.

Перш за все, варто створити перший рубіж охорони — забезпечити візуальний контроль відвідувачів на об'єкті, щоб не впустити помилково непрошених гостей. Найпростішим рішенням буде встановити відеодомофон — по суті, невелику систему відеоспостереження, яка дозволить побачити відвідувача перш, ніж відкрити йому двері. Тим більше, що тепер купити відеодомофон в Україні дуже просто. Широкий асортимент пристроїв південнокорейської фірми Commax, які продаються в нашому магазині видеодомофонов в Києві, дозволяють задовольняти будь-які запити клієнтів.

Стандартно, комплект відеодомофона включає в себе:

      
  • виклична панель з кнопкою дзвінка, відеокамерою і динаміком, яка встановлюється на вході і дає можливість гостю подати сигнал про бажання увійти
  •   
  • Панель з відеоекраном і переговорним пристроєм, що дозволяє побачити і поспілкуватися з візитером, а так само відкрити йому двері
  •   
  • Електронний замок, що відкривається віддалено з панелі домофона.

Всі ці елементи можуть мати різні модифікації та виконувати різні функції. Наприклад, модельний ряд відеопанелей Commax включає пристрої з чорно-білими і кольоровими екранами різних розмірів. Спілкування з відвідувачем може проводитися через аудіотрубку або по гучному зв'язку. До деяких моделей відеодомофонів Commax можна підключати кілька панелей виклику або відеокамер, завдяки чому є можливість спостерігати не тільки за вхідними дверима, а й за прилеглою територією, коридором або гаражем.

Багато сучасних моделей мають функцію запису відвідувачів, яка може здійснюватися навіть тоді, коли господарів немає вдома. Найбільш просунуті навіть можуть працювати в режимі автовідповідача та дозволяють записувати голосові повідомлення від господарів гостям і від гостей господарям.

Домофони можна об'єднувати в мережу і будувати на її основі систему внутрішнього зв'язку між різними приміщеннями великого об'єкта, а так само відкривати вхідні двері з будь-якого зручного місця в будинку. Більш того, вже виробляються пристрої, до яких підключаються смартфони, і через них можна управляти замком навіть будучи за межами приміщення. Звичайно ж, на такий відеодомофон ціна буде відповідна. Але вибір моделей Commax досить великий, що б кожен покупець міг підібрати пристрій з необхідним функціоналом і прийнятною ціною.

Взагалі, продукція компанії Коммакс дуже добре зарекомендувала себе на ринку України. Пристрої цього виробника відрізняються високою якістю матеріалів, комплектуючих і збірки. Мають стильний зовнішній вигляд і можуть органічно вписатися в інтер'єр будь-якої квартири, будинку або офісу. Ось уже протягом 45 років бренд йде в ногу з часом, постійно оновлюючи модельний ряд у відповідності з останніми трендами.

Вибираючи відеодомофони Commax, ви можете бути впевнені, що отримаєте гідну якість за оптимальною ціною.