Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Вул. Мельникова, 6, Пн-Пт 9:00-18:00

Відеодомофони Commax з блоком пам'яті

0

Блок пам'яті у відеодомофоні дає можливість збирати інформацію про відвідувачів, які цікавилися квартирою, будинком або офісом за відсутністю господарів. Блок пам'яті інтегрований в базовий комплект домофонів CDV-35HM, CDV-40NM, CAV-71B/72B, CDV-71AM, CDV-1020AE, CDV-1020AQ.

Для збільшення об'єму інформації в деяких моделях можливе розширення пам'яті за рахунок флеш-карт. Звертаємо вашу увагу, що для моделей CDV-70KM, CDV-70UM запис можливий тільки при наявності SD-карти.

Блок памяти в видеодомофоне

Працюють пристрої наступним чином: відеодомофон з блоком пам'яті в момент натискання кнопки виклику робить фотознімок відвідувача і заносить його в пам'ять. Переглянути збережені кадри можна потім безпосередньо з відеодомофона.

У більшості моделей доступна тільки функція фотофіксації відвідувачів і управління збереженою інформацією: перегляд, збереження або видалення знімків.

Однак в новій моделі CDV-71UM реалізована ще одна вельми корисна функція — фіксація фото- та відеоінформації по руху в полі відеокамери панелі виклику.

Інша можливість запису по діїє в моделі CDV-70UM — підключення звичайного датчика руху.

Важливо, що блоки пам'яті є незалежними, це дозволяє не загубити записану інформацію при відключенні живлення.

Таким чином, сьогодні відеодомофони виступають однією з самих практичних і популярних охоронних систем початкового рівня, дозволяють контролювати доступ в приміщення і в сучасному світі є обов'язковим атрибутом будь-якого комплексу безпеки.