Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Київ, Юрія Іллєнка, 6, Пн-Пт 9:00-18:00

Відеодомофон Commax CDV-43K2

Відеодомофон Commax CDV-43K2
Фото - Відеодомофон Commax CDV-43K2
Товар є на складі і готовий до відправлення
Безкоштовна доставка замовлень від 5000 грн
Ціна:
2747 грн.
Порівняти
Швидке замовлення

Домофон Commax CDV-43K2 – ультратонка кольорова модель. Незважаючи на те, що пристрій відноситься до бюджетної серії, він має привабливий дизайн і весь необхідний функціонал. 4-пpoвіднe підключення дозволяє використовувати модель з усіма панелями виклику від Commax.

Корпус відеодомофона виконаний з білого міцного пластику. На передній панелі розміщений 4,3” TFT екран і 4 сенсорні кнопки Soft Touch. Для переговорів з відвідувачем призначена трубка.

Яскравість і контрастність дисплея забезпечує LED-підсвітка. Сенсорні кнопки дозволяють легко управляти основними функціями моделі: відповідати на вхідні дзвінки, переглядати зображення з камери, відкривати замок, зв'язуватись з другим переговорним пристроєм. Для налаштування пристрою використовується OSD меню.

Домофон Commax CDV-43K2 розрахований на підключення двох панелей виклику і одного паралельного монітора або переговорної трубки. У такій конфігурації домофонна система дозволяє приймати відвідувачів з двох входів і вести переговори з ними або між собою з різних місць.

Підтримує формати PAL / NTSC
Габарити: 159×168×28 мм
Колір корпусу: білий.

Commax CDV-43K2 

Екран TFT 4,3" | Два відеоканали | Наявність трубки | Сенсорні кнопки | Сучасний дизайн

Простий і зрозумілий

З управлінням цим відеодомофоном впорається навіть літня людина або дитина. Інтерфейс пристрою простий і інтуїтивно зрозумілий.

Переговорна трубка

Домофон обладнаний трубкою, яка забезпечує приватний зв'язок безпосередньо з відвідувачем, а ваша розмова не потурбує оточуючих.

Два відеоканали

До пристрою підключаються 2 панелі виклику або одна панель і одна відеокамера. Зображення від них можна переглянути під час дзвінка відвідувача, або при натисканні на кнопку монітора.

Компактні розміри

Завдяки компактним розмірам відеодомофон відмінно підійде навіть для приміщень з обмеженим простором.

Гарантія якості

Компанія «Commax» виробляє системи безпеки більше 50 років. Ми гарантуємо високу якість продукції і забезпечуємо сервісне обслуговування.

Вся інформація взята з офіційних, відкритих і загальнодоступних джерел. Звертаємо вашу увагу, що виробник може в будь-який момент змінити параметри товару, комплект поставки або зовнішній вигляд. При купівлі товару уточнюйте усі важливі для вас параметри: комплект поставки, зовнішній вигляд і термін гарантії у продавця.
Інструкція до цього товару
Скачати PDF