Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Київ, Юрія Іллєнка, 6, Пн-Пт 9:00-18:00

Відеодомофон Commax CDV-704MA

Відеодомофон Commax CDV-704MA
Фото - Відеодомофон Commax CDV-704MA Фото - Відеодомофон Commax CDV-704MA Фото - Відеодомофон Commax CDV-704MA Фото - Відеодомофон Commax CDV-704MA Фото - Відеодомофон Commax CDV-704MA
Товар є на складі і готовий до відправлення
Безкоштовна доставка замовлень від 5000 грн
Ціна:
6177 грн.
Порівняти
Швидке замовлення

Відеодомофон Commax CDV-704MA - нова модель в лінійці домофонів Commax з підтримкою AHD формату. Виконаний в тонкому пластиковому корпусі з 7-дюймовим сенсорним екраном. Для переговорів використовується гучний зв'язок. Основні функції прийому виклику, відкривання дверей, перегляду зображення з камер виконуються через сенсорний дисплей.

Конструкція відеодомофона дозволяє отримувати сигнал від двох панелей виклику і двох аналогових відеокамер. Вбудований детектор може виявляти рух по будь-якому з 4 відеовходів. При послідовному з'єднанні до чотирьох аналогічних моніторів з'являється можливість користуватися адресним інтерком-зв'язком. При такій конфігурації всі панелі і камери підключаються до майстер-монітора, а підлеглі отримують доступ до даних через нього.

Видеодомофон Commax CDV-704MAВ домофоні є вбудована пам'ять для запису 50 фотозображень. Щоб зберігати більше знімків і робити відео встановлюється microSD карта пам'яті максимальним об'ємом 32 Гб. Можна записувати сигнал з будь якої підключеної відеокамери в ручному режимі, автоматично при надходженні виклику і за сигналом детектора руху.

Підтримує формати AHD, PAL.

Габарити: 180х244х23 мм.

Колір корпусу: сріблястий, сірий, чорний, білий, перламутровий.

Вся інформація взята з офіційних, відкритих і загальнодоступних джерел. Звертаємо вашу увагу, що виробник може в будь-який момент змінити параметри товару, комплект поставки або зовнішній вигляд. При купівлі товару уточнюйте усі важливі для вас параметри: комплект поставки, зовнішній вигляд і термін гарантії у продавця.
Інструкція до цього товару
Скачати PDF