Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Київ, Юрія Іллєнка, 6, Пн-Пт 9:00-18:00

Відеодомофон Commax CDV-70K

Перетягніть повзунок, щоб роздивитися товар зі всіх сторін
Знято з виробництва модель знято з виробництва
Остання ціна:
3599 грн.* * Ціна може змінитися
Порівняти

Відеодомофон Commax CDV-70K — один з кращих пристроїв за якістю зображення і звуку. Переговори з відвідувачем ведуться за допомогою трубки. Корпус глянсовий, виконаний з високоякісного пластику.
Управління пристроєм відбувається за допомогою сенсорних кнопок з підсвічуванням.

Великий 7" (17,8 см) LCD TFT дисплей дозволяє детально розглянути зображення. Для досягнення найкращої якості передачі зображення рекомендуємо використовувати відеопанелі DRC-4CHC або DRC-4U.

До відеодомофону Commax CDV-70K можна підключати додаткові трубки DP-4VHP, які дають можливість спілкуватися з відвідувачами і дистанційно керувати електромеханічним замком на вхідних дверях. Так само DP-4VHP можна використовувати для організації внутрішнього зв'язку між апартаментами. Для цього вам знадобиться встановити трубки в потрібних місцях і з'єднати їх в єдину мережу. Також можливе відключення звукового сигналу виклику.

Підтримує формати PAL + NTSC.
Габарити 311х168х49мм.
Колір корпуса: білий + синій.

Особливості

Кращий пристрій по якості зображення та звуку

Завдяки сучасним розробкам вдалося домогтися більш високої якості зображення та звуку.

Сенсорні кнопки

Використання в пристрої сенсорних кнопок управління зручно, сучасно, технологічно.

Стильний сучасний пристрій

Нова модель 2013 року. Виконана в стилі хай-тек. Екран покритий спеціальним міцним склом. Сенсорні кнопки працюють в декількох режимах підсвічування.

Вся інформація взята з офіційних, відкритих і загальнодоступних джерел. Звертаємо вашу увагу, що виробник може в будь-який момент змінити параметри товару, комплект поставки або зовнішній вигляд. При купівлі товару уточнюйте усі важливі для вас параметри: комплект поставки, зовнішній вигляд і термін гарантії у продавця.
Інструкція до цього товару
Скачати PDF