Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Вул. Мельникова, 6, Пн-Пт 9:00-18:00

Відеодомофон Commax CDV-70MH – одна з нових моделей в лінійці домофонів Commax. Виконаний в сучасному лаконічному дизайні. Має невеликий тонкий корпус із міцного пластику, LED-підсвічування. Оснащений 7-дюймовим кольоровим екраном, що дозволяє настроювати яскравість і контрастність. Для ведення переговорів не заважаючи оточуючим, обладнаний аудіотрубкою.

Для виконання основних функцій: відкриття замку, перегляду відео з камер, переадресації дзвінка на додаткову аудіотрубку і доступу в меню використовується ряд сенсорних кнопок під монітором. Два відеовходи дозволяють підключати панелей виклику або відеокамери PAL/NTSC стандарту. Обидва пристрої можуть бути виробництва Commax або інших брендів.

Для створення невеликої домофонної системи до монітора можна паралельно підключити додаткову аудіотрубку. В такому випадку з'являється можливість відкривати двері з різних приміщень і вести внутрішні переговори. За допомогою адаптера відеодомофон Commax CDV-70MH включається в общеподъездную домофонну систему.

Підтримує формати PAL/NTSC.
Габарити: 180х293х34 мм.
Колір корпусу: білий, синій з сірим, сріблястий.

 

Особливості

Сенсорні кнопки

Зручне управління основними функціями.

Переговорна трубка

Можливість вести приватний розмову, не заважаючи оточуючим.

Сумісність з домофонної системи у під'їзді

Може підключатися до загального домофону в під'їзді через адаптер.

Вся інформація взята з офіційних, відкритих і загальнодоступних джерел. Звертаємо вашу увагу, що виробник може в будь-який момент змінити параметри товару, комплект поставки або зовнішній вигляд. При купівлі товару уточнюйте усі важливі для вас параметри: комплект поставки, зовнішній вигляд і термін гарантії у продавця.
Інструкція до цього товару
Скачати PDF