Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Вул. Мельникова, 6, Пн-Пт 9:00-18:00

Відедомофон Commax CDV-43M - стильна ультратонка модель з базовим функціоналом. Скромні розміри і стильний зовнішній вигляд дозволяють використовувати пристрій в будь-якому інтер'єрі. Його просто встановити, легко налаштувати і зручно використовувати.

Монітор домофона з діагоналлю 4,3 "захищений міцним склом. LED-підсвітка забезпечує чіткість і яскравість зображення. Для прийому виклику, перегляду відео з камер, відкриття замку, інтерком-зв'язку і доступу в меню призначений ряд сенсорних кнопок. Переговори ведуться по системі гучного зв'язку.

Модель має два відеовходи, до яких можна підключити дві панелі виклику або панель і окрему аналогову камеру відеоспостереження. Домофон сумісний з пристроями виробництва Commax і інших виробників.

Якщо Commax CDV-43M встановлений в квартирі, його можна через адаптер підключити до домофонної системи в під'їзді.

Підтримує стандарти відео PAL/NTSC.

Габарити: 180х180х28 мм.

Колір корпусу: сріблястий, графитовий, білий.

Гучний зв'язок

Для початку розмови достатньо натиснути кнопку.

Сенсорні кнопки

Зручне управління основними функціями.

Сумісність із загальною домофонної системою

Підключається до домофону в під'їзді за допомогою адаптера.

Вся інформація взята з офіційних, відкритих і загальнодоступних джерел. Звертаємо вашу увагу, що виробник може в будь-який момент змінити параметри товару, комплект поставки або зовнішній вигляд. При купівлі товару уточнюйте усі важливі для вас параметри: комплект поставки, зовнішній вигляд і термін гарантії у продавця.
Інструкція до цього товару
Скачати PDF