Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Київ, Юрія Іллєнка, 6, Пн-Пт 9:00-18:00

Відедомофон Commax CDV-43MH

Відедомофон Commax CDV-43MH
Фото - Відедомофон Commax CDV-43MH Фото - Відедомофон Commax CDV-43MH
Немає на складі у даний момент товару немає на складі
Остання ціна:
2726 грн.* * Ціна може змінитися
Повідомити, коли
товар з'явиться
На телефон
На Email
Порівняти

Відедомофон Commax CDV-43MH - компактний пристрій з кольоровим дисплеєм діагоналлю 4,3". Завдяки LED-підсвічуванню, зображення на екрані виходить чітким і яскравим. Домофон виконаний в тонкому корпусі з лаконічним дизайном. Не вимагає багато місця, органічно виглядає в будь-якому інтер'єрі. Монтується на кронштейн, легко налаштовується.

Домофон оснащений аудіотрубкою, яка дозволяє вести переговори, не заважаючи оточуючим. Для управління слугують сенсорні кнопки під монітором. З їх допомогою можна відкрити замок, переглянути зображення від відеокамер, зайти в меню, переадресувати виклик на паралельний пристрій.

Відедомофон Commax CDV-43MH підтримує роботу з 2 відеопристроями - панелями виклику або камерами відеоспостереження стандарту PAL або NTSC. Це можуть бути моделі Commax або інших виробників. Через спеціальний адаптер CDV-43MH підключається до загальної домофонної системи багатоквартирного будинку.

Колір корпусу: сріблястий, графітовий, білий.

Вся інформація взята з офіційних, відкритих і загальнодоступних джерел. Звертаємо вашу увагу, що виробник може в будь-який момент змінити параметри товару, комплект поставки або зовнішній вигляд. При купівлі товару уточнюйте усі важливі для вас параметри: комплект поставки, зовнішній вигляд і термін гарантії у продавця.
Інструкція до цього товару
Скачати PDF