Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Київ, Юрія Іллєнка, 6, Пн-Пт 9:00-18:00

Відеодомофон Commax CMV-704MF

Відеодомофон Commax CMV-704MF
Фото - Відеодомофон Commax CMV-704MF Фото - Відеодомофон Commax CMV-704MF
Товар є на складі і готовий до відправлення
Безкоштовна доставка замовлень від 5000 грн
Ціна:
9120 грн.
Порівняти
Швидке замовлення

Відеодомофон Commax CDV-704MF – нова модель у лінійці домофонів Commax з підтримкою формату AHD. Виконаний у тонкому пластиковому корпусі з 7-дюймовим сенсорним екраном. Для переговорів використовується гучний зв'язок. Основні функції прийому виклику, відчинення дверей, перегляду зображення з камер виконуються через сенсорний дисплей.

Домофон підтримує камери та відеопанелі як в аналоговому, так і в цифровому форматі з роздільною здатністю 1280х720 і 1920х1080 пікселів. Максимально детальне зображення контролю ситуації на об'єкті. Для запису відео та фото з роздільною здатністю Full HD (1920×1080) необхідно використовувати камеру або відеопанель з роздільною здатністю Full HD.

Домофон оснащений вбудованим цифровим детектором руху з можливістю налаштування чутливості та області детекції. Система автоматично запише відео всіх, хто приходив чи просто переміщався у контрольованій зоні. Також можливий постійний запис за розкладом або примусовий за  натисканням кнопки на моніторі.

Запис відео та зображень ведеться на карту SD. Відеодомофон підтримує карти пам'яті обсягом до 256 Гб. Для нормального запису відео потрібна картка SD Class 10.

Пристрій має простий гармонійний дизайн і гідно виглядатиме в будь-якому інтер'єрі. Модель доступна у білому перламутровому корпусі.

Підтримує формати AHD, PAL.

Габарити: 180х244х23 мм.

Commax CDV-704MF

Стильний дизайн | Сенсорний екран | Підтримка Full HD | Детектор руху | Запис фото і відео

Стильний дизайн

Пристрій має простий гармонійний дизайн, і буде добре виглядати в будь-якому інтер'єрі. Модель доступна в білому перламутровому корпусі.

Сенсорний екран

Домофон управляється за допомогою простого і інтуїтивно зрозумілого сенсорного інтерфейсу.

Підтримка відео Full HD

Домофон підтримує камери і відеопанелі як в аналоговому, так і в цифровому форматі з роздільною здатністю 1280×720 і 1920×1080 пікселів. Максимально детальне зображення для контролю ситуації на об'єкті.
Для запису відео та фото з роздільною здатністю Full HD (1920×1080) необхідно використовувати камеру або відеопанель з підтримкою Full HD.

Детектор руху

Домофон оснащений вбудованим цифровим детектором руху з можливістю налаштування чутливості і області детекції. Система автоматично запише відео всіх, хто приходив або просто переміщався в контрольованій зоні. Також можливий постійний запис за розкладом або примусовий після натискання кнопки на моніторі.

Запис фото і відео

Запис відео та зображень ведеться на SD карту. Домофон підтримує карти пам'яті об'ємом до 256 Гб. Для нормального запису відео потрібна SD карта Class 10.

Вся інформація взята з офіційних, відкритих і загальнодоступних джерел. Звертаємо вашу увагу, що виробник може в будь-який момент змінити параметри товару, комплект поставки або зовнішній вигляд. При купівлі товару уточнюйте усі важливі для вас параметри: комплект поставки, зовнішній вигляд і термін гарантії у продавця.
Інструкція до цього товару
Скачати PDF