Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Київ, Юрія Іллєнка, 6, Пн-Пт 9:00-18:00

Відеодомофон Commax CIOT-1000Y

Відеодомофон Commax CIOT-1000Y
Товар є на складі і готовий до відправлення
Безкоштовна доставка замовлень від 5000 грн
Ціна:
15960 грн.
Порівняти
Швидке замовлення

Знавці та поціновувачі південнокорейського бренду Commax, який «зайшов» в Україну майже з початку епохи незалежності країни, і сьогодні мають можливість купити відеодомофон Commax. В асортименті, з яким можна ознайомитися в нашому інтернет-магазині або шоурумі, є така цікава модель, як Commax CIOT-1000Y.

Якими цікавими характеристиками та функціями оснащений відеодомофон CIOT-1000Y, чому його покупка та встановлення будуть гарним рішенням? Відповіді – нижче.

Що може Commax CIOT-1000Y

Насамперед, ця модель з роздільною здатністю відеозапису 1024х600 є чудовим зразком мережевого відеодомофона, який дозволяє організувати на своїй базі цілу мережу з:

 • додаткових викличних панелей;
 • додаткових IP камер відеоспостереження;
 • підключених через програму смартфонів;
 • датчиків систем «розумний дім» та ін.

Крім того, мережні пристрої дозволяють передавати інформацію адресно, застосовувати алгоритми стиснення відеопотоку H.264/H.265. Це значно знижує навантаження на канали зв'язку, підвищують якість відеокартинки та звуку, які отримує користувач. І це крім того, що цифрові домофони Commax CIOT-1000Y виконують функції:

 • надають канали зв'язку для спілкування відвідувача із господарем приміщення;
 • відкривають електрозамки за командою господаря або після розпізнавання ідентифікатора (ключ-мітка, картка доступу та ін.);
 • ведуть контроль та запис подій (на карту пам'яті або у вбудовану пам'ять CIOT-1000Y об'ємом 8 ГБ) без господарів;
 • підтримують голосове керування;
 • дозволяють підключати до системи інтеркому до 3-х підлеглих моніторів CIOT-700M/CIOT-1020M;
 • можуть підтримувати необмежену кількість викликових панелей Commax CIOT-D20M та ін.

Мережевий (IP) відеодомофон з 10,1-дюймовим кольоровим екраном Commax CIOT-1000Y побудований на базі операційної системи Android (v.6.0), підтримує передачу даних по протоколу Zibee. Останній широко використовується при побудові системи "розумний будинок" і вважається надійним аналогом (альтернативою) WiFi, Bluetooth. Завдяки йому CIOT-1000Y підтримує підключення наступних розумних датчиків (у кількості до 40 шт.):

 • температури та вологості;
 • відкриття дверей;
 • рухи;
 • протікання води.

Передбачено інтеграцію з пристроями інших виробників за протоколом ONVIF. Для підключення PoE-пристроїв можна придбати в комплекті з домофоном та панеллю виклику комутатор.

Керувати роботою всіх елементів системи, побудованої на базі представленого домофону, зручно за допомогою програми для смартфонів (iOS та Android) COMMAX IP Home IoT.

Аргументи: чому варто купити відеодомофон Commax CIOT-1000Y

Крім наведених вище технічних характеристик, існують додаткові аргументи за те, щоб встановити відеодомофон Commax CIOT-1000Y у своїй квартирі, будинку, на роботі. До них належить адекватна цінова політика компанії "Безпека", якісна підтримка авторизованого технічного центру компанії гарантійних зобов'язань, післягарантійне супроводження.

Спеціалісти "Безпека" надають консультаційну підтримку користувача. З відеодомофоном Commax CIOT-1000Y «познайомитися» ближче можна на даній сторінці сайту, а також у нашому шоурумі (Київ, вул. Ю. Іллєнка, 6).

Вся інформація взята з офіційних, відкритих і загальнодоступних джерел. Звертаємо вашу увагу, що виробник може в будь-який момент змінити параметри товару, комплект поставки або зовнішній вигляд. При купівлі товару уточнюйте усі важливі для вас параметри: комплект поставки, зовнішній вигляд і термін гарантії у продавця.