Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Київ, Юрія Іллєнка, 6, Пн-Пт 9:00-18:00

Відеодомофон Commax CMV-70MX

Відеодомофон Commax CMV-70MX
Фото - Відеодомофон Commax CMV-70MX Фото - Відеодомофон Commax CMV-70MX Фото - Відеодомофон Commax CMV-70MX Фото - Відеодомофон Commax CMV-70MX Фото - Відеодомофон Commax CMV-70MX
Товар є на складі і готовий до відправлення
Безкоштовна доставка замовлень від 5000 грн
Ціна:
14440 грн.
Порівняти
Швидке замовлення

Відеодомофон Commax CMV-70MX - нова стильна модель з сенсорним екраном 7”. Підключається до мережі через Wi-Fi. Може отримувати сигнали від зовнішніх детекторів і керувати 40 пристроями типу ZigBee.

До монітору підключаються 2 4-проводні аналогові панелі виклику. З обох камер здійснюється записування фото та відео в ручному або автоматичному режимі. Для контролю основних функцій призначений ряд сенсорних кнопок на передній панелі. Перемовини ведуться через систему гучного зв'язку.

Пристрій продається з встановленою операційною системою Android. Дозволяє приймати виклики і відкривати замки зі смартфонів під управлінням Android і iOS.


Підтримує формат PAL / NTSC.
Габарити: 181х245х32 мм.
Колір корпусу: білий.

Особливості

Сумісність з аналоговими панелями виклику

До домофона можна підключити дві будь-які 4-проводні аналогові панелі.

Підтримка пристроїв «розумний дім»

Через відеодомофон можна управляти «розумним» домашнім обладнанням і системою безпеки.

Переадресація викликів на смартфон

Прийняти виклик, відкрити замок або налаштувати систему «розумний будинок» можна з мобільного телефону з встановленим додатком Сommax Home IoT.

Вся інформація взята з офіційних, відкритих і загальнодоступних джерел. Звертаємо вашу увагу, що виробник може в будь-який момент змінити параметри товару, комплект поставки або зовнішній вигляд. При купівлі товару уточнюйте усі важливі для вас параметри: комплект поставки, зовнішній вигляд і термін гарантії у продавця.