Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Київ, Юрія Іллєнка, 6, Пн-Пт 9:00-18:00

Кольорова IP відеопанель Commax CIOT-D20M (N)

Кольорова IP відеопанель Commax CIOT-D20M (N)
Товар є на складі і готовий до відправлення
Безкоштовна доставка замовлень від 5000 грн
Ціна:
4864 грн.
Порівняти
Швидке замовлення

Кольорова IP відеопанель Commax CIOT-D20M розроблена спеціально для роботи з відеодомофонами модельного ряду Commax CIOT. Модель виконана в строгому стилі, має тонкий корпус із міцного пластику, монтується на стіну накладним способом. Завдяки невеликим розмірам немає проблем з розміщенням пристрою.

Мережева панель виклику Commax CIOT-D20M обладнана 2-мегапіксельною відеокамерою. Кут огляду 130° забезпечує гарний огляд території біля входу. Вночі камера автоматично переходить на зйомку в чорно-білому режимі. Використання ONVIF стандарту передачі відеоданих дозволяє підключати модель до відеодомофона інших брендів.

Велика кнопка дзвінка підсвічується у темряві, її добре видно та зручно натискати. Для організації двосторонніх переговорів на панелі є вбудовані динаміки та мікрофони. Гучність звуку налаштовується індивідуально. Модель оснащена контактним реле для відкриття електромеханічного замку. Живлення подається від відеодомофону через PoE або зовнішнього модуля на 12В.

Зразкова схема підключення з роутером: Commax CIOT-700M

Схема підключення без роутера: Commax CIOT-700M

Колір корпусу: сірий металік.
Тип монтажу: накладний.
Габарити: 110х145х28мм.

 

Особливості

FullHD камера з широким кутом огляду

Область біля входу добре переглядається, формується зображення високої якості.

Мережне підключення

Модель працює з IP відеодомофонами Commax.

Кнопка дзвінка з LED підсвічуванням

Пристроєм зручно користуватися в темряві.

Вся інформація взята з офіційних, відкритих і загальнодоступних джерел. Звертаємо вашу увагу, що виробник може в будь-який момент змінити параметри товару, комплект поставки або зовнішній вигляд. При купівлі товару уточнюйте усі важливі для вас параметри: комплект поставки, зовнішній вигляд і термін гарантії у продавця.
Інструкція до цього товару
Скачати PDF