Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Київ, Юрія Іллєнка, 6, Пн-Пт 9:00-18:00

Кольорова відеопанель Commax DRC-4CPNK

Кольорова відеопанель Commax DRC-4CPNK
Фото - Кольорова відеопанель Commax DRC-4CPNK Фото - Кольорова відеопанель Commax DRC-4CPNK Фото - Кольорова відеопанель Commax DRC-4CPNK Фото - Кольорова відеопанель Commax DRC-4CPNK
Немає на складі у даний момент товару немає на складі
Остання ціна:
2465 грн.* * Ціна може змінитися
Повідомити, коли
товар з'явиться
На телефон
На Email
Порівняти

Відеопанель Commax DRC-4CPNK - нова антивандальна модель, сумісна з більшістю відеодомофонів Commax. Обладнана кодовою клавіатурою, підсвічуванням, піддашком. Монтується накладним способом, може кріпитися фронтально або на кутовий кронштейн. Оптимальна висота установки - 145 см.

Панель виконана в металевому корпусі, захищена від корозії покриттям чорного кольору. Оснащена відеокамерою з роздільною здатністю 0,52 Мп. Спеціальна конструкція робить об'єктив малопомітним, а піддашок перешкоджає попаданню на нього опадів та прямих сонячних променів.


Завдяки оптимальним кутам огляду забезпечується хороший огляд області біля входу. Кнопка дзвінка з металу призначена для великої кількості натискань. Для відкриття замку без використання ключів є вбудована кодова клавіатура.

На відеопанелі Commax DRC-4CPNK встановлене ​​LED підсвічування, яке включається автоматично. Воно дає можливість бачити відвідувача в темряві, а йому легко знаходити кнопку дзвінка і клавіатуру. Двосторонній аудіозв'язок ведеться в дуплексному режимі. Гучність розмови можна налаштувати регулятором, який знаходиться на задній панелі пристрою.


Підтримує стандарти відео PAL/NTSC.

Габарити: 59х164х42 мм.

Колір корпусу: чорний.

Особливості

Антивандальний корпус

Забезпечує захист від ударів, попадання пилу і вологи.

Кодова клавіатура

Дозволяє відкривати замок без ключа.

Автоматична LED підсвічування

Дає можливість добре бачити відвідувача і всі кнопки.

Вся інформація взята з офіційних, відкритих і загальнодоступних джерел. Звертаємо вашу увагу, що виробник може в будь-який момент змінити параметри товару, комплект поставки або зовнішній вигляд. При купівлі товару уточнюйте усі важливі для вас параметри: комплект поставки, зовнішній вигляд і термін гарантії у продавця.
Інструкція до цього товару
Скачати PDF