Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Київ, Юрія Іллєнка, 6, Пн-Пт 9:00-17:00

Установка відеодомофонів

 

На сьогоднішній день установка відеодомофонів є досить затребуваною послугою. Це, по-перше, забезпечує безпеку, обмежуючи вхід в квартиру або на будь-який інший об'єкт, а по-друге, гарантує необхідну конфіденційність і захист вашого особистого простору, допомагаючи уникнути небажаних і неприємних зустрічей.

 

Встановлення та налаштування відеодомофона може провести як фахівець нашої компанії, так і ви самі. Але потрібно розуміти, що для самостійної установки необхідна певна підготовка. Крім того, при неправильному монтажі відеодомофона можна нанести йому механічні пошкодження, що є законною підставою для відмови в гарантійному ремонті.

Якщо у вас немає досвіду і спеціальних знань, краще звернутися до професіоналів. Наша компанія виконує роботи з монтажу домофонних систем для приватних чи багатоквартирних будинків, офісних приміщень, об'єктів виробництва.

Нижче наведено базові тарифи.


Види робіт Ціна, грн. Опис
Встановлення відеодомофона та панелі виклику від 600 Монтаж домофона, панелі виклику
Установка відеодомофона і панелі виклику + підключення до Wi Fi і налаштування програми від 650  
Встановлення електромеханічного замка від 400 Підходить для металевих та дерев’яних дверей
Встановлення електромагнітного замка від 400 Підходить для металевих та дерев’яних дверей
Встановлення домофона без панелі від 400 У вартість не входить прокладання кабеля до панелі виклику або іншого домофона
Встановлення панелі виклику без домофона від 350 У вартість не входить прокладання кабеля домофона
Встановлення додаткової камери до домофона від 300 У вартість не входить прокладка кабеля до домофону
Підключення відеодомофона в багатоквартирному будинку від 550 У вартість входить плата-адаптер, установка, налаштування.
Сумісна з системами Vizit, Cyfral, Metacom
Протяжка кабеля по стіні, 1м.п. від 10  
Укладка кабеля в штробі, 1м.п. від 35 В стіні ріжеться штроба, в якій далі прокладається кабель
Укладка кабеля в коробі, 1м.п від 20 Прокладка кабеля без урахування короба
Встановлення контролю доступа від 1000 Встановлення контролера, зчитувача, замка, кнопки «вихід», блока живлення.
Програмування ключів, налаштування системи
Встановлення відеоспостереження   Рахується індивідуально для кожного об’екта

 

*У будь-якому випадку наш фахівець готовий зробити перерахунок вартості установки індивідуально.
У вартість робіт не входить підключення до мережі.
Виїзд майстра за межі міста Києва оплачується додатково

 


Монтаж домофона — швидко, якісно, надійно

Ви поступаєте абсолютно правильно, якщо вирішили встановити в офісі, будинку, багатоквартирному під'їзді, виробничому майданчику або будь-якому іншому приміщенні домофон. Це, безсумнівно, підвищить безпеку вашого перебування в приміщенні, убезпечить від небажаного контакту з особами, які не є вашими гостями, рідними, близькими або друзями, унеможливить проникнення і доступ на об'єкт осіб, яким заборонено там перебувати. Одним словом, домофон — це те, що вам потрібно для забезпечення безпеки особистої, інформаційної та майнової.

Установка домофона — довіртеся професіоналам

Якщо ви не зовсім впевнені в своїх силах і не володієте навичками монтажних робіт, довірте установку охоронної системи професіоналам. Наш інтернет-магазин не тільки продає домофони і домофонні системи різного ступеня складності, але, бажаючи надати нашим клієнтам максимум послуг, проводить установку і монтаж домофонних систем як куплених у нас, так і придбаних у інших організаціях.

Наші фахівці володіють достатнім досвідом у галузі монтажу та установки домофонів. Вони проведуть грамотний аналіз місця розташування устаткування і визначать оптимальний варіант його установки так, щоб система працювала якісно, довговічно і безвідмовно. Тим більше що непрофесійна установка відеодомофона може завдати йому механічні пошкодження і з'явиться законна підстава для відмови в гарантійному ремонті.

У монтаж домофонної системи входить: установка панелей і трубок аудіо-, відеодомофонів, установка електромеханічного замка, підключення до електричної мережі 220В або автономного блока живлення, прокладання кабелів і проводів, пуско-наладка, перевірка працездатності та здача в експлуатацію всієї системи. Також за бажанням клієнта в відеодомофоній системі може бути встановлена і підключена додаткова відеокамера для збільшення зони огляду.

Скільки коштує монтаж домофонної системи?

Ми пропонуємо потенційним клієнтам ознайомитися на нашій веб-сторінці з базовими тарифами на роботи з монтажу і встановлення домофонних систем. Ціни послуг цілком доступні широкому колу споживачів. Наші менеджери завжди нададуть вам кваліфіковану допомогу і складуть попередній кошторис.

Установка домофонів у Києві в офісах, квартирах, приватних і багатоквартирних будинках, об'єктах виробництва якісно і швидко — це під силу нашій компанії. Звертайтеся, раді будемо виконати всі ваші побажання.