Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Київ, Юрія Іллєнка, 6, Пн-Пт 9:00-18:00

Commax: лідер на ринку домофонів

2014-09-23 13:55:59

Домофони Commax

Південнокорейській компанії Commax практично з першого дня вдалося завоювати лідерство на світовому ринку, яке вона утримує досі.

У компанії не припиняються пошуки нових технологічних рішень. Великих успіхів виробникові вдалося домогтися в плані передачі якісного кольорового зображення. Багато уваги приділяється не тільки якості продукції, але і її зовнішньому вигляду і ергономіці. Таким обладнанням легко і приємно користуватися, воно відрізняється надійністю і довговічністю. Якість продукції Commax відзначено численними нагородами.

Також в компанії Commax робиться акцент на універсальність домофонів. Кожна модель дає додаткові можливості. Наприклад, практично до кожної моделі можна підключити додаткові камери, викличні панелі, монітори або аудіотрубки. У багатьох моделях відеодомофонів передбачено наявність внутрішньої і зовнішньої пам'яті, тому пристрій може робити знімки гостей або знімати короткі відеоролики.

Модельний ряд

В асортименті представлені моделі на будь-який смак. І мова йде не тільки про зовнішній виконанні, але і про можливості. Так, вашій увазі пропонуються моделі з екранами різних діагоналей, з механічними або сенсорними кнопками, з переговорною трубкою або системою «вільні руки» тощо.

Кожен рік компанія Commax радує своїх шанувальників оновленням модельного ряду. На зміну застарілим, але популярним моделям виходять нові, технічно удосконалені варіанти.

Якщо казати більш конкретно, то увага споживачів найбільш спрямована на такі модифікації домофонів, як стильний і сучасний Commax CDV-70K, унікальний з дизайнерської точки зору Commax CDV-43Q, Commax CDV-43N і Commax CDV-71AM, що вже стали класикою, а також новомодний Commax CDV-70UM.