Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Київ, Юрія Іллєнка, 6, Пн-Пт 9:00-18:00

Відеодомофон Commax CIOT-700M

Відеодомофон Commax CIOT-700M
Фото - Відеодомофон Commax CIOT-700M
Товар є на складі і готовий до відправлення
Безкоштовна доставка при замовленні через сайт
Ціна:
7540 грн.
Порівняти
Швидке замовлення

IP відеодомофон Commax CIOT-700M – модель з 7-дюймовым Multi Touch монітором, виходом в мережу через Wi-Fi і підтримкою систем класу «Розумний будинок».

Пристрій виконано у вигляді планшета, оснащено 4-ядерним процесором, що працює під управлінням операційної системи Android 6.0. Має вбудовану flash-пам'ять на 8 Гб і роз'єм для підключення SD-карти до 16 Гб. В системі встановлений браузер, різні віджети і додатки. За допомогою сенсорного екрану з діагоналлю 7 дюймів можна звично і легко керувати всім функціоналом. Для переговорів використовується система гучного зв'язку.

Мережевий відеодомофон Commax CIOT-700M дозволяє створювати розгалужену систему організації доступу, відеоспостереження, внутрішнього зв'язку і управління домашніми приладами. Для цього він оснащений трьома входами для підключення підлеглих моніторів з лінійки CIOT, може отримувати сигнал від 8 IP відеокамер і працювати з будь-якою кількістю викличних відеопанелей CIOT-D20M. Взаємодія з ZigBee-пристроями дозволяє через домофон керувати освітленням, опаленням, кондиціонуванням і різними побутовими приладами. Підключення до мережі дає можливість отримувати доступ до системи через iOS/Android клієнти.

Орієнтовна схема підключення з роутером: Commax CIOT-700M

Схема підключення без роутера: Commax CIOT-700M

Підтримує формати PAL/NTSC.
Габарити: 240х180х23 мм.
Колір корпусу: білий, синій.

Особливості

Сенсорний екран Multi Touch

Звичний спосіб управління пристроєм

Wi-Fi модуль

Мережеве підключення дозволяє отримувати доступ до системи через iOS і Android програми.

Підтримка 40 приладів ZigBee

За допомогою виконуючих пристроїв через домофон можна керувати освітленням і домашнім обладнанням.

Вся інформація взята з офіційних, відкритих і загальнодоступних джерел. Звертаємо вашу увагу, що виробник може в будь-який момент змінити параметри товару, комплект поставки або зовнішній вигляд. При купівлі товару уточнюйте усі важливі для вас параметри: комплект поставки, зовнішній вигляд і термін гарантії у продавця.
Інструкція до цього товару
Скачати PDF