Розрахунок готівкою, грн.
Безготівковий розрахунок, грн.
Замовити дзвінок
Київ, Юрія Іллєнка, 6, Пн-Пт 9:00-17:00

Кольорова відеопанель Commax DRC-4M

Кольорова відеопанель Commax DRC-4M
Фото - Кольорова відеопанель Commax DRC-4M Фото - Кольорова відеопанель Commax DRC-4M
Знято з виробництва модель знято з виробництва
Остання ціна:
1403 грн.* * Ціна може змінитися
Порівняти

Commax DRC-4M — нова модель в лінійці панелей виклику Commax. Виконана в тонкому пластиковому корпусі з лаконічним дизайном. Передня панель стилізована під шліфований метал. Міцний матеріал корпусу забезпечує захист від пилу і вологості класу IP44. Відеопанель Commax DRC-4M встановлюється врізним методом на кронштейн. 4-дротове з'єднання з монітором робить пристрій сумісним з більшістю сучасних домофонів. Для управління замком модель оснащена реле.

Відеокамера з CMOS сенсором знімає відео з роздільною здатністю 700ТВЛ і передає потік в стандарті PAL. Завдяки кутах огляду в 75° і 55°, панель дозволяє контролювати велику територію при вході. Враховуючи особливості різних місць установки, ракурс зйомки можна настроювати в межах 10°.

Виклична панель Commax DRC-4M оснащена кнопкою дзвінка, динаміком і мікрофоном. Гучність розмови регулюється. Для отримання якісного відео при низькій освітленості пристрій обладнано автоматичною світлодіодним підсвічуванням.

Колір корпусу: металік.
Тип монтажу: врізний.
Габарити: 112х146х44мм.

Особливості

Відеокамера з широкими кутами огляду

Простір перед входом добре проглядається, формується чітке зображення.

Налаштування ракурсу зйомки

Під час встановлення напрямок зйомки можна налаштувати в межах 10°.

Світлодіодне підсвічування

При поганому освітленні автоматично включається підсвітка. 

Вся інформація взята з офіційних, відкритих і загальнодоступних джерел. Звертаємо вашу увагу, що виробник може в будь-який момент змінити параметри товару, комплект поставки або зовнішній вигляд. При купівлі товару уточнюйте усі важливі для вас параметри: комплект поставки, зовнішній вигляд і термін гарантії у продавця.
Інструкція до цього товару
Скачати PDF